POWER tábory

Pomoc v centre Betlehem

V piatok 17.4. poobede sme s niekoľkými chalanmi zašli do Petržalky k Misionárkam lásky do centra Betlehem. Pomohli sme im pozametať ihličie a šišky na dvore, ošúpať zemiaky a poumývať okná. Spoločne nám práca išla pekne odruky. Na záver sme sa so sestrami a s ľuďmi z centra ešte pomodlili v miestnej kaplnke.

Návrat hore