O nás

Čo je POWER

Priateľstvo - Osobnosť - Viera - Vôľa - Evanjelizácia - Rozhodnutie

POWER

Organizácia POWER: je zoskupenie animátorov pod vedením Otca Štefana a Imricha Petkáča.

Patrí do medzinárodnej organizácie kresťanskej mládeže ECyD, ktorá je pričlenená ku kongregácíi Legionárov Krista a ku hnutiu Regnum Christi.

V organizácí POWER máme hlavnú víziu a to, že chceme podať mladým ľuďom pomocnú ruku na ceste k ľudskej a kresťanskej zrelosti.

Čo sa týka nášho programu, náš program ponúkame chlapcom vo veku 10 až 15 rokov. Cítime, že dospievajúci mladí ľudia potrebujú pomocnú ruku na ceste k ľudskej a kresťanskej zrelosti a chceme im ju podať. Našimi hodnotami sú skutočné priateľstvo, vytrvalosť, rozhodnosť v konaní dobra, živý vzťah k Bohu a jeho zdieľanie. Kladieme dôraz na získanie pozitívnych skúseností formujucich priateľstvo, vlastnej identity, schopnosti vytrvať vo vlastných rozhodnutiach, katolíckej viery a jej zdieľania.

P = Priateľstvo

#nájdi priateľstvá na celý živo

O = Osobnosť

#zmeň svet k lepšiemu

V = Viera

#objav a spoznaj svoju vieru

V = Vôľa

#maj silu vytrvať

E = Evanjelizácia

#ukáž Božiu lásku svojmu okoliu

R = Rozhodnutie

#rozhodni sa pre dobro

Otec Štefan Kavecký je náš duchovný otec, ktorý nás vždy sprevádza vo svojich modlitbách a vždy nás vypočuje keď to potrebujeme, je takou zárukou duchovného programu na našich táboroch.

Juraj Magula je náš teamleader. Jeho úlohou v teame je aby všetko fungovalo. Je zodpovedný za prípravu táborov, ale aj výber miesta kde sa tábor bude konať. Je za každú zábavu, ale k povinnostiam teamleadra pristupuje zodpovedne. Vďaka jeho skúsenostiam s prípravou aj rôznych iných táborov vždy prinesieme pre účastníkov POWER, tábor plný zážitkov.

Imrich Petkáč je dôležitým organizačným článkom nášho teamu. Jeho bohaté skúsenosti s animátorstvom a organizáciou táborov sú nenahraditeľné. Vďaka nemu vždy nájdeme riešenia aj na tie najnepredvídateľnejšie problémy, ktoré môžu vzniknúť pri príprave táborov. Okrem toho je vždy pripravený zahrať na gitare pri Svätej omši, alebo len tak pre zábavu.

Brat Andrés Cuéllar je múdry a zábavný Mexičan, ktorý spolu s otcom Štefanom tvoria úžasnú dvojku. Tak isto nás aj on sprevádza vo svojich modlitbách. Má veľa skúseností s deťmi, keďže sa v Mexiku angažoval v rôznych projektoch pre deti. Okrem toho má výborné grafické zručnosti a preto mu vďačíme za väčšinu vizuálneho obsahu na našich sociálnych sieťach.

Palo Palo je dôležitou súčasťou počas prípravy táborov. Dá sa na neho vždy spoľahnúť a poskytuje nám spätnú väzbu ako rodič. Je veľmi dôležitým členom nášho tímu a počas konania táborov nám vypomáha so všetkými starosťami, ktorými sa my nestihneme zaoberať.

Tomáš Vitek náš mentor. Je zručný a má skúsenosti vo všetkých smeroch. Či už skúsenosti vo vedení, animátorstve, v duchovnom živote, ale taktiež aj vo varení. Vždy keď je to možné pripraví nejaké dobré jedlo a my si to veľmi vážime.Matej Palo je študent, ktorého veľmi baví pracovať s deťmi. Má výborné IT schopnosti a rozumie si s deťmi každej vekovej kategórie. Nikdy nie je núdza o zábavu, keď je v okolí Maťo.

Jakub Štepanovský je naše spojenie s vonkajším svetom, má na starosti všetko čo sa týka komunikácie s rodičmi a spravuje naše sociálne siete. Okrem toho je to náš kreatívny člen, čo má vždy v rukáve novú hru na program.Jakub Henel je zdravotník, akého potrebuje každý poriadny team. Okrem toho, že obetavo pristupuje k svojmu lekárskemu poslaniu na našich táboroch vždy sa rád zapojí do každej aktivity. Náš zdravotník je proste všestranný. (A vie aj hrať na husle :D).